Vandens jonizatoriai Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 220,00 € Yra sandėlyje

  Norint namuose pasigaminti jonizuoto šarminio ir rūgštinio vandens, tereikia paprasto vandens, elektros energijos ir vandens jonizatoriaus aQuator mini classic. Tai kompaktiškas, patogus, saugus, nesudėtingas naudotis prietaisas. Kasdien gerdami jonizuotą šarminį vandenį, būsite geros nuotaikos, plačiai šypsositės, jausitės žvaliai ir energingai.

  220,00 €
  Yra sandėlyje
 • 250,00 € Yra sandėlyje

  Vandens jonizatorius aQuator mini silver – analogų Europoje neturintis prietaisas. Šiuo prietaisu paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto šarminio ir jonizuoto rūgštinio vandens. Prietaiso papildoma funkcija – sidabringo vandens gaminimas.

  250,00 €
  Yra sandėlyje
 • 329,00 € Yra sandėlyje

  Išmanus vandens jonizatorius „aQuator“ – imuniteto stiprinimui ir gerai savijautai palaikyti! Šarmų ir rūgščių balanso palaikymas organizme yra būtinas norint gerai jaustis ir būti energingiems. Vienas iš būdų tai padaryti – vartoti jonizuotą šarminę vandenį.

  329,00 €
  Yra sandėlyje
 • 359,00 € Yra sandėlyje

  Išmanus vandens jonizatorius „aQuator“ – imuniteto stiprinimui ir gerai savijautai palaikyti!Šarmų ir rūgščių balanso palaikymas organizme yra būtinas norint gerai jaustis ir būti energingiems. Vienas iš būdų tai padaryti – vartoti jonizuotą šarminę vandenį.

  359,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų